Indywidualne i cyfrowe zajęcia w czasie epidemii koronawirusa

Od środy 25 marca utrzymane pozostaną wyłącznie indywidualne spotkania terenowe i domowe. Grupowe zajęcia terenowe zostają zawieszone, a ich miejsce zajmie forma cyfrowa (on-line). Sytuacja, na dzień 24 marca, przewiduje taki stan do soboty 11 kwietnia 2020 roku w związku z wprowadzonymi ograniczeniami w przemieszczaniu się.

Co to oznacza w praktyce?

Swoboda decyzji w zawieszeniu aktywnego karnetu. Wystarczy wysłać na adres kontakt@kontenerformy.pl maila o tytule ZAWIESZENIE KARNETU i w treści napisać datę końca zawieszenia. To nic nie kosztuje i nie świadczy o niczym negatywnym.

Możliwość aktywności w zajęciach grupowych on-line. Zapisy na zajęcia w formie cyfrowej odbywają się w ten sam sposób co na zajęcia tradycyjne, czyli przez aplikację Fitssey. Wymagany jest sprzęt komputerowy i połączenie internetowe. Dodatkowo każdy uczestnik grupowych zajęć on-line otrzyma bonus wartości 40% odbytych zajęć w formie kodu rabatowego. Każdy zatem zyska! Przykład: masz karnet jeszcze przez 19 dni i w tym czasie bierzesz udział w 9 zajęciach on-line, więc “po wszystkim” otrzymasz kod rabatowy o wartości według schematu CenaKarnetuJednorazowego*9zajęć*40% do wykorzystania na kolejny karnet.

Postanowienia końcowe

Zawieszenia każdorazowo wymagają decyzji i nie będą automatycznie przedłużane. Każde zakończenie zawieszenia będzie jednak potwierdzane i omawiane.

Posiadany sprzęt komputerowy i łącze internetowe wpływają na jakość wideo. Zła jakość (poniżej 360p) nie może być podstawą do reklamacji. Jakość zależna jest od możliwości sprzętowych, przepustowości i obciążenia połączenia internetowego.

Bonusowy kod rabatowy obliczony zostanie do 7 dni i przesłany każdemu w terminie do 14 dni od wznowienia terenowych zajęć grupowych . Przesłany kod będzie miał termin 45 dni ważności od daty wznowienia zajęć. Kod rabatowy będzie przesłany mail’em i sms’em zarejestrowanymi w profilu w aplikacji zapisów na zajęcia.

W czasie zawieszenia grupowych zajęć terenowych mogą być ogłaszane bezpłatne/płatne zadania/wyzwania i wynagradzane kodami rabatowymi, które nie będą podlegały sumowaniu z kodami rabatowymi przyznawanymi za zajęcia on-line.

Przyznane kody rabatowe nie podlegają jakiejkolwiek wymianie/zamianie na inne wartości finansowe/wartościowe/rzeczowe.

Zapisz się do biuletynu informacyjnego i bądź na bieżąco z informacjami ze strony

Zapisz się do biuletynu informacyjnego
i bądź na bieżąco z informacjami ze strony

Zapisz się do biuletynu

Strona wykorzystuje ciasteczka i inne technologie cyfrowe. Ich wykorzystanie opisane jest w Polityce prywatności.