Zapisz się do biuletynu informacyjnego i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze strony
Zapisz się do biuletynu informacyjnego

Pasja i dziecięca radość w ulotkach

Duże podziękowania dla Pani Moniki i Pani Martyny za współpracę w procesie przygotowania pierwszych ulotek, a wiadomo, jak jest z tymi pierwszymi razami – chce się ideału. I tak też się stało – doskonałość pierwszej wizji, którą aż chce się chwalić.

Zdjęcia

Profil FB: Monika Giejło
Fotografia

Na sesję fotograficzną wybrana została nadmorska plaża. Nic dobrego to nie wróżyło, bo rozdziewanie się przy ujemnej temperaturze i stanie w bezruchu częściej kończy się w łóżku z kubkiem ciepłego mleka z czosnkiem i miodem. Skoro już nastąpiło umówione wcześniej spotkanie, nie było już drogi odwrotu. I tu wielkie zaskoczenie, bo cała sesja odbyła się błyskawicznie, a do tego w nastroju żartobliwym i sympatycznej atmosferze. Chłodna aura miejsca nawet przez chwilę nie dała się odczuć. Zdecydowanie trzeba pochwalić Panią fotograf za wkładane serce i radość z pasji, którą widać było na jej twarzy aż do ostatniego zdjęcia.

Projekt

Profil FB: Martyna Tysiowska
WWW: www.cichockadesign.com
Grafika komputerowa i wnętrza

Opracowanie wyglądu końcowego przebiegło dość gładko, ale jest to zdanie tylko jednej strony, bo wstępny szkic był praktycznie tym ostatnim, nie licząc paru drobnych uwag kosmetycznych trenera, który musiał wnieść coś od siebie, bo taką już ma naturę 😉 Pierwsza konsultacja, która odbyła się po wcześniejszym szczątkowym nakreśleniu wizji, a przed etapem zdjęć, zrobiła niesamowite wrażenie mnogością pomysłów i zaangażowaniem pełnym profesjonalizmu – każde pytanie zostało jasno wytłumaczone, każda propozycja zmiany została uwidoczniona, a nawet w trakcie projektowania powrót do wcześniejszej wersji nie stanowił problemu. Pełen podziw za nieszablonowe podejście do zagadnienia, otwartość na drugiego człowieka oraz umiejętność niesamowitej radości z czyjegoś zadowolenia efektu końcowego.

Podsumowanie

Współpraca z obydwoma Paniami to naprawdę czysta przyjemność i polecam obydwie Panie z czystym sumieniem oraz spokojem ducha, że zadowolą każdego. Wielkie podziękowania za wspaniałą współpracę. W trzyletniej, na obecną chwilę, historii grupy Kontener Formy są to pierwsze materiały, które przepełniają radością małego dziecka osoby współtworzące. Dla jasności – autor tekstu nie otrzymał żadnego wynagrodzenia za zawarte tu słowa, które są wyłącznie jego opowieścią historii prawdziwej!

Dziękuję Dziewczyny,
Łukasz Konarski
trener Konar