Święta i nowy rok 2022

W nadchodzącym okresie wigilii i świąt Bożego Narodzenia, tj. 24-26 grudnia, oraz sylwestra i nowego roku, klub, sklep i firma będą nieczynne cołodniowo. Zapadła decyzja o całkowitym poświęceniu tego czasu sprawom prywatnym, które dla wielu są cennym czasem, i który każdy chętnie spędza w gronie najbliższych.

KLUB SPORTOWY

Trener będzie uchwytny online i telefonicznie, ale szybkość odpowiedzi z radami, i wyjaśnieniami może być znacznie wydłużona. Wszystkie zajęcia grupowe zostaną przeprowadzone według odpowiednich planów tygodnia.

SKLEP

We wspomnianych terminach sklep internetowy nie będzie funkcjonował, a wszystkie nowe lub niezakończone działania będą procedowane w najbliższym dniu roboczym.

FIRMA

Plany i realizacje zostały już stosownie dopasowane do przyjętych planów. Każda nowa realizacja, sprawa lub zlecenie, które pojawi się do dwóch dni roboczych przed wspomnianymi terminami zostanie z automatu zaplanowana na drugi dzień roboczy po świętach lub nowym roku.

Każdemu składamy najserdeczniejsze życzenia spokoju wewnętrznego, dużej dawki odpoczynku w gronie osób najbliższych i ogromniej dawki motywacyjnej do realizacji jeszcze śmielszych planów.