Zapisz się do biuletynu informacyjnego i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze strony
Zapisz się do biuletynu informacyjnego

Walentynki 2018 – promocja walentynkowa

Z okazji Walentynek specjalnie dla Was przygotowana została mega promocja walentynkowa! Skorzystać mogą zarówno definicyjni zakochani, jak i każdy, kto razem z drugą osobą przyjdzie na trening. Najważniejszym jest jednak dbanie o zdrowie, systematycznie uprawiając sport!

Promocyjne karnety walentynkowe

Trening terenowy OCR w parach

Każdy, kto w dniu 14 lutego 2018 r. przyprowadzi z nową osobę na Trening terenowy OCR, w tym dniu w treningu uczestniczy za FREE. Dodatkowo do każdego karnetu zakupionego podczas treningu otrzymacie drugi taki sam karnet dla drugiej osoby całkowicie za FREE! Zakupu  karnetu walentynkowego można dokonać zarówno w czasie bezpośrednio przed, jak i po treningu.

Dwa dni walentynkowych karnetów dla dwóch osób

Brak możliwości dotarcia na trening 14 lutego razem ze swoją walentynką nie oznacza, że promocja walentynkowa Was ominie. W dniach 14-15 lutego do każdego karnetu można zakupić drugi z 50% rabatem od ceny bazowej. Oczywiście obydwa karnety muszą być takie same i dla dwóch różnych osób 😉

Postanowienia końcowe:

Karnet walentynkowy jest imienny i aktywowany kolejnego dnia po zakupie lub po zakończeniu obecnie aktywnego. Zakupu karnetów i ich obsługa odbywa się poprzez system zapisów.
Walentynką, tj. osobą towarzyszącą, może być dowolna osoba, która nie uczęszczała wcześniej na treningi grupowe lub ostatni trening odbyła przed wrześniem 2017 roku.
Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz.
Promocje nie łączą się, a rabaty nie sumują się.

 

Wszelkie pozostałe informacje dotyczące zarówno treningów grupowych, jak i treningów personalnych, można znaleźć na odpowiednich podstronach. Warto też zapytać doświadczonego zawodowego trenera o wszelkie aspekty treningowe, wypełniając formularz kontaktowy lub pisząc prywatną wiadomość na fanpagu Facebook’owym.