Strona w przygotowaniu (niekompletna)

Najważniejsze informacje

  • samodzielne zapisy do 1 godziny przed zajęciami, później tylko telefonicznie
  • wypisując się z zajęć najpóźniej 1 godzinę przed startem nie tracisz karnetu

Najczęstsze pytania

Niekomfortowa logistycznie sytuacja, ale możesz zapisać się wyłącznie dzwoniąc lub wysyłając sms’a na numer 502-204-333. Pamiętaj jednak, że tak późny zapis nie gwarantuje, że starczy dla Ciebie sprzętu treningowego, bo trener kompletuje sprzęt pod kątem ilości zapisanych osób. Najlepiej zapisz się wcześniej, a w razie konieczności możesz wypisać się samodzielnie (przeczytaj kolejne pytanie).

Wypisując się z zajęć do godziny przed startem nic nie tracisz, bo karnet wraca na Twoje konto i ponownie możesz z niego skorzystać. Jeżeli zrobisz to mniej niż godzinę przed, to karnet zostanie wykorzystany, bo Twoja obecność prawdopodobnie została już ujęta w planach zajęć. Pamiętaj, możesz samodzielnie wypisać się z zajęć przez aplikację. Zobacz filmik instruktażowy poniżej.

Wideo instruktaż

Info
  • Do utworzenia nowego konta potrzebne są takie dane jak: imię, nazwisko, adres email, numer telefonu komórkowego, data urodzenia i dane osoby pierwszego kontaktu.
  • Każdy ćwiczący musi posiadać wyłącznie jedno konto.
  • Po wprowadzeniu podstawowych danych trzeba będzie odczytać email i kliknąć w link potwierdzający.
  • Po wejściu w link potwierdzający trzeba ustawić hasło do konta oraz uzupełnić informację o osobie pierwszego kontaktu i datę urodzenia.