grupa po wspólnym treningu OCR

Treningi grupowe

Treningi grupowe to świetne rozwiązanie na zmniejszenie codziennego stresu i rozwijanie pewności siebie podczas ćwiczeń. To również wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości z ludźmi aktywnymi, którzy zarażają pasją do zdrowego stylu życia. Nie można też pominąć faktu, że trening grupowy wielu osobom pozwala w ogóle zacząć swoją przygodę pt. aktywność fizyczna.

Treningi na świeżym powietrzu

Treningi na świeżym powietrzu zapewniają wspaniałe dotlenienie organizmu, mają korzystny wpływ na odporność organizmu, pozwalają odpocząć oczom po dniu pracy przed monitorem. W skrócie dają wszystko, czego tak bardzo potrzebujemy, goniąc za karierą betonowych miast.

Treningi OCR

Mocne plecy, silne ręce i żelazny brzuch,  
a to tylko niektóre Twoje nowe mocne strony.

Treningi ogólnorozwojowe

Ponadprzeciętna sprawność i dobre zdrowie na co dzień.
W mgnienia oku staniesz się lepszą wersją siebie.

Grupa ludzi biegnąca z belką nad głowami

Intensywny trening grupowy można skalować w dół redukując szybkość wykonywania ćwiczeń oraz dodając mikroprzerwy pomiędzy kolejnymi powtórzeniami. Analogicznie, intensywność można skalować w górę przyspieszając wykonanie kolejnych powtórzeń i wykluczanie przerw pomiędzy ćwiczeniami. Zawsze trzeba jednak pamiętać, że właściwa technika ćwiczeń jest ważniejsza od szybkości ich wykonania.

Ty decydujesz, gdzie jest granica

Plan treningów grupowych

Każdy trening grupowy jest skrupulatnie zaplanowany i łączy się z pozostałymi planami tygodnia tak, aby każdy mógł się optymalnie rozwijać. Przemyślane rozwiązania pozwalają skalować stopień trudności oraz zapewniają kompleksową pracę nad ciałem i psychiką.

 • treningi prowadzone są przez cały rok
 • odbywają się niezależnie od pogody
 • każdy ma zapewniony sprzęt do ćwiczeń
 • każdego obowiązuje regulamin zajęć grupowych

Najważniejsze zasady treningów grupowych:

 • zapisy najpóźniej do 1 godziny przed treningiem,
 • wypisać się można samodzielnie do 1 godziny przed treningiem bez utraty karnetu.
Ty decydujesz, co osiągniesz

Cennik

Pierwszy trening

0 zł aktywny po rejestracji w aplikacji zapisów
 • ważny bezterminowo
 • Karnet OPEN 145 zł

  * ważny 1 miesiąc od pierwszego wykorzystania

 • Pojedynczy trening 25 zł

  * ważny 1 miesiąc od daty zakupu

 • Karnet 4 treningów 80 zł

  * ważny 30 dni od pierwszego wykorzystania

 • Karnet 8 treningów 138 zł

  * ważny 40 dni od pierwszego wykorzystania

 • Karnet 12 treningów 186 zł

  * ważny 50 dni od pierwszego wykorzystania

* Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Pełna oferta karnetów i cen przedstawiona jest w aplikacji zapisów Fitssey w zakładce CENNIK.

Ty decydujesz, kiedy będziesz mistrzem

Częste pytania

Zakładasz konto w aplikacji zapisów Fitssey, odbierasz darmową wejściówkę, zapisujesz się na wybrany przez siebie trening i stawiasz się w podanym miejscu i czasie. Dziecinnie proste, prawda?

Fitssey to bezpłatna aplikacja do zapisania się na treningi grupowe, zakup karnetów i podgląd grafiku zajęć z godzinami i miejscami treningów. Dokładniejsze wyjaśnienie i instrukcje wideo znajdziesz na stronie O aplikacji Fitssey

Nie, to nie problem! Nie wnikamy w to, z kim sympatyzujesz, bo najważniejsza jest wyłącznie Twoja chęć rozwijania się, więc nie szukaj wymówek, tylko zapisz się, zmieniaj ciuszki i biegnij na trening grupowy w terenie.

Głowa do góry! Nikt nie rodzi się do razu mistrzem świata, ale każdy zwykły człowiek ma możliwość stać się mistrzem świata, jeżeli tylko stać go na odpowiedni upór i systematyczność to ciężkiej pracy nad sobą. My wszyscy to dobrze rozumiemy i nikogo nie osądzamy po jego rodowodzie, a wyłącznie po wytrwałości do ciężkiej pracy treningowej. Miej zatem świadomość tego, że zaczynasz z czystą kartą i od Ciebie tylko zależy, jakimi czynami ją zapiszesz.

Przede wszystkim wygodnie, bo tutaj nie stawiamy n amodowy lans, więc na nic się zdadzą błyszczące cekiny. Weź również pod uwagę fakt, że będziesz mieć kontakt z ziemią w przeróżnym wydaniu i w przeróżnych warunkach pogodowych. To Twoja decyzja…

Zdecydowanie tak, bo nie da się wiecznie wszystkiego targać na plecach czy w rękach, ale bywają też wyjątki, o których na pewno się dowiesz regularnie czytając plany tygodnia.

Tutaj trzeba odpowiedzieć „niestety, ale nie”, bo każdy klub rządzi się swoimi prawami, a widoczna w grafiku klubu lub na zdjęciach z zajęć nazwa KONTENER FORMY jest jedynie potwierdzeniem, że są prowadzone przez trenera, który opiekuje się tą grupą.