Treningi na świeżym powietrzu

Ludzie | Motywacja | Aktywność

Treningi na świeżym powietrzu zapewniają jednoczesne dotlenienie organizmu, wzmocnienie odporności, budują pewność siebie i pozwalają wyzbyć się codziennego stresu, czyli zapewniają wszystko to, czego tak bardzo potrzebujemy, goniąc za karierą betonowych miast.

Cennik

Pierwszy trening

0 zł aktywny od razu po rejestracji w systemie zapisów
  •  

1 trening

ważny 14 dni
15 zł jednorazowy
  •  

4 treningi

ważne 30 dni
56 zł 14 zł za trening
  •  

8 treningów

ważne 45 dni
100 zł 12,5 zł za trening
  •  

12 treningów

ważne 60 dni
120 zł 10 zł za trening
  •  

Zasady

  • Pakiety można zawiesić na czas choroby i urlopu.
  • Zniżki nie sumują się.
  • Zniżki dotyczą wyłącznie pakietów wielorazowych.
  • Elektroniczna forma płatności w sytemie zapisów.

Zawody drużynowe

Dla każdego startującego w zawodach wszelkiej maści, kto pod banderą Kontener Formy (nazwa drużyny wpisana na listę startową) i w koszulce drużynowej zajmie miejsce na podium, przewidziane są specjalne bonusy!

puchary drużynowe

Od 1 do 3 darmowych treningów
za podium w klasyfikacji płci lub punktacji drużynowej. 
(analogicznie, 1 miejsce = 3 treningi)

puchar złoty

Od 1 do 3 darmowych tygodni treningów
za podium w klasyfikacji open.
(analogicznie, 1 miejsce = 3 tygodnie)

Najczęściej zadawane pytania

Zakładasz konto w systemie zapisów, odbierasz darmową wejściówkę, zapisujesz się na wybrany przez siebie trening i stawiasz się w podanym miejscu i czasie. Dziecinnie proste, prawda?

Nie, absolutnie! Nie wnikamy w to, z kim sympatyzujesz, bo najważniejsza dla nasz jest wyłącznie Twoja chęć trenowania, więc nie szukaj problemów, tylko zapisz się, zmieniaj ciuszki i biegnij na trening 😉

Treningi organizowane są w przeróżnych miejscach i porach, a ich dokładną lokalizację najszybciej poznasz śledząc naszego FaceBook’a, ewentualnie zerkając na aktualności tutaj w witrynie i na tą stronę lub systematycznie sprawdzając kalendarz Google’a.

Głowa do góry! Nikt nie rodzi się do razu mistrzem świata, ale każdy zwykły człowiek ma możliwość stać się mistrzem świata, jeżeli tylko stać go na odpowiedni upór i systematyczność. My wszyscy to dobrze rozumiemy i nikogo nie osądzamy po jego rodowodzie, a wyłącznie po wytrwałości do ciężkiej pracy treningowej. Bądź zatem świadom tego, że zaczynasz z czystą kartką i od Ciebie tylko zależy, jakimi czynami ją zapiszesz.

Przede wszystkim wygodnie, bo tutaj nie stawiamy na lans modowy, więc na nic się zdadzą błyszczące cekiny. Weź również pod uwagę fakt, że będziesz mieć kontakt z ziemią w przeróżnym wydaniu. To Twoja decyzja…

Zdecydowanie tak, bo nie da się wiecznie wszystkiego targać na plecach czy w rękach, ale bywają też wyjątki, o których na pewno się dowiesz czytając uważnie wydarzenia na naszym FaceBook’u.

Wszystkie podstawowe ceny podane są wyżej w cenniku, a jeżeli masz dodatkowe pytania, to skorzystaj z formularza kontaktowego, a uzyskasz odpowiedź na wszelkie wątpliwości, które Tobą targają. 🙂

“Pewex”, jakby to powiedział mięśniak z kultowej kreskówki (czyt. “tak, oczywiście”), a jedynie co musisz uczynić to wpisać nazwę drużyny “KONTENER FORMY” podczas zapisów, aby cały świat o tym wiedział. Generalnie to wszystko, ale jeżeli do tego wystartujesz w naszej klubowej koszulce, to z automatu będziesz miał +100 do mocy, +100 do fejmu i poklask całej drużyny! Pomyśl…

Tutaj trzeba odpowiedzieć “niestety, ale nie”, bo każdy klub rządzi się swoimi prawami, a widoczna w grafiku klubu lub na zdjęciach z zajęć nazwa KONTENER FORMY jest jedynie potwierdzeniem, że są prowadzone przez trenera, który opiekuje się tą grupą.

Strona wykorzystuje ciasteczka i inne technologie cyfrowe. Ich wykorzystanie opisane jest w Polityce prywatności.